Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:05 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Sport
11 Mars 2018 - 22:49 | përditesuar në 06:42
VD/Greqi, Presidenti i PAOK hyn nė
fushė i armatosur, kėrcėnon arbitrin
Shkak anulimi i golit nė min 90
SELANIK - Ndeshja ndėrmjet PAOK-ut dhe AEK-ut ėshtė shtyrė, pasi nė fushė shpėrtheu njė sherr masiv.

Gjithēka nisi pasi PAOK shėnoi nė minutėn e fundit tė ndeshjes me anė tė Varela dhe arbitri e anuloi golin pėr pozicion jashtė loje. Kaq mjaftoi qė lojtarėt e PAOK-ut tė fillon me protestat ndaj arbitrit, teksa AEK-u tėrhoqi lojtarėt nga fusha.

Kulmi arritur kur nė fushė u fut edhe presidenti i PAOK-ut, Ivan Savidis, i cili sulmoi gjyqtarin pėr golin, teksa kishte njė armė nė brez. Tensioni ishte prezent nė kėtė takim, pasi gjatė 87’ minutave tė luajtur arbitri nxori 9 kartona tė verdhė. Incidente janė shėnuar edhe nė stadium ku tifozėt vendas kanė kontestuar vendimet e arbitrit duke ndezur fishekzjarre, tymuese dhe flakadanė. 
Redaksia Onine
l.q/Shqiptarja.com

11 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Dukati Keto gjera fatkeqsisht ndodhin rendom ne fushat e futbollit ne te gjithe boten. Si duken paskan mesuar nga ustallaret shqiptare prandaj neve nuk ka ben kaq pershtypje se ketu ka me keq.
avatar
Anonim
Sifi Cfar ka ketu per tu habitur , qe Savidhis hyri me pistolet ne brez ? Au para se te hete president i Paokut eshte bisnesmen i madh dhe armen mund ta kete me leje . Sa per hyrjen ne fushe , kane dhe arbitrat faj qe e kthejne futbollin ne pazar
avatar
Anonim
Nuk eshte koha per idiotizma... Ore keto greket qenkan ...fare. Ne vend qe te punojne shume dhe te bashkohen fort si nje trup i vetem per te perballuar sfidat e kohes dhe renien ekonomike e borxhet qe i kane pllakosur, behen si te marre pas nje topi e nje loje idiote si futbolli. O, me turkun tek dera e nje mije e nje probleme e merrni guximin e digjni e sakatosni vendin, mire t'jua bejne
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63