Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Style & Pune
08 Mars 2018 - 19:27 | përditesuar në 19:44
Nga Toskana në Kretë/ Peizazhet
mahnitëse të para nga pishinat
Këto pishina luksoze, janë ndërtuar në disa prej pikave turistike me peizazhe nga më marramendëset që mund të gjenden anembanë botës.

Që nga bluja e Kretës në Greqi, e deri te gjelbërimi rural i Toskanës në Itali, këto janë vilat e ëndrrave me pishinë që shumëkush mund të ëndërronte që të kishte.

Por në pamundësi që të gjithë t’i kenë, të paktën mund të kundrohen këto foto përrallore dhe çdokush të ëndërrojë, pasi kjo e fundit të pakën është falas.

s.k/Shqiptarja.com

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Intervista/ Jeta e arrirė e njė gruaje pa mbėshtetjen e njė burri
Berisha do vriste Ramėn? Ndreu: Lajthitje, 21 janari do e pėrndjekė
Pengesë gjinia në shkencë? Rrëfim interesant i shkencëtares shqiptare  
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 18/03/2018, VITI VIII- NR.63