Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
09 Shtator 2017 - 22:01 | përditesuar në 23:09
​Haradinaj Kryeministėr, puthje
me bashkėshorten nė Kuvend/VIDEO
Rramush Haradinaj u rizgjodh sot Kryeministėr i Kosovės me 61 vota pro.

Duket se urimin e parė pėr postin ai e ka marrė nga bashkėshortja e tij, Anita Haradinaj.

Tė dy tė lumtur, ata kanė shkėmbyer njė puthje nė Kuvendin e Kosovės.haradinaj
 (Rramush Haradinaj dhe Anita Haradinaj nė Kuvendin e Kosovės)Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

3 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
PP Sperben lajm kjo lloj cfaqe
avatar
Anonim
99 Kush ka dru me pre?
avatar
Anonim
Vini i bules Hiqini tė gjitha ēfarė keni te kjo faqe se na velėt b**ėn,keni mėshumė se njė javė qė i keni harruar tv.leshi.Haradinaj njė hajvan,kriminel qė tmeron dhe hipopotamin dhe nuk i meret vesh asnjė fjalė kur flet!!?? Kryeministėr ky rinoēeront?? Pupupupupu.,malok 20 karatsh. E "gėzofsh"Kosovė e ja pafsh hajrin.Tung.
avatar
Anonim
Maminasi Po hiqeni se na veshtirsut grat ne shpi ,e bajatet ,turp,
avatar
Anonim
Tpsh O cfar populli jeni ju te Shqiperi! Te pabes pa pik morali pa kultur. Me Kosovar nuk ka ne bote ma te mire. Te ligat jav marshi Kosovarve.
avatar
Anonim
Kruhem JU mban ere goja ? Rramushi ka probleme me dhembet dhe peshtymen..BRUKSELI ZBULOI HPV ne sistemin e tij.
avatar
Anonim
ani kot puthen per shov Se haradinaj meritan burgun dhe jo ballisti Haredenij ka vrare njrez te pa fajshem dhe Haga me paturpesine me te madhe e lirii Te isha si serbi e kisha denu haradinjn 30 vjet burg e te shkonte ta puthe anita Po e puth se do i sjelli milionat haradinaj qe te bredhi Anita neper bete Turp te kene qe u bu haradinaj kryeministter Po pagoi miliona Pacolli tek thaci krimineli tjeter dhe u be kryeminister O popull kosovar po hani barr dilni dhe Haradinaj nuk e meriton kryeminister
avatar
Anonim
anonim mqs nje puthje aq e zjarrte se Haradinaj kriminel la qe ka vrare dhe ai nuk eshte ndonje figure e paster dhe kryeminister u be me dhenu futjani dhe nje sex cofti haradanaj atje se ju kosovaret jeni njerzit me te pa base Dhe Edi rama ben shum per ju kur ju keni nga 90 vjet kurbet ne ishim te izoluar dhe ju as nuke cate koken po ne 90 qe u be eksadi i shqiptarve fillute me sha Na plasi ne per pavarsine tuaj Kur ju bridhnit boten Enveri burgosteshqiptsret kot fare
avatar
Anonim
Qoqja Gja eshtirur pa.pik lezeti po ediskrititoni ,tamam PALLOSH GROSHE ,,HIRR BRESHKE ,, MJAFT SE JA NXORRET BOJEN.
avatar
Anonim
Cubi Ska ndonje gje. Ndodhin per dite Hiqeni nga faqja krysore po mbush javen.Nu eshte lajm i bujshem.Tung.
avatar
Anonim
Kruhem Kur shikoj Kate pamje puthjeje NUK me vjen TE puth as femijte e mi.NUK eshte puthje qe tregon dashuri po puthje qe vjen Nga " si IA futem njerezve TE ndershem duke bere pazare me votuesit ".PUTHJE PER TE BERE NJE DRAME OSE TRAGJEDI SHEKSPIRIANE. FILM ME SUBJECT TE DHIMBSHEM.TITULLI???????? ""SEX PAS HEKURAVE""
avatar
Anonim
Shqiptari Ēfar komentesh po pik intelekti bani. Problem se nuk ja ka kap celularin babit tand, edhe nga kjo ngjarje ky komentusi arrin perfundimin qe te gjith Shqiptaret nga Kosova jan kshtu e ashtu. Nji nivel i dobet arsyetimi qe nuk meriton as me u degju e per me teper me humb kohe me lexu komente te tilla. Nejse. Rranushit i uroj suksese edhe shpresoj ti japin zhvillim ekonomise qe te ndalin sado pak emigracionin sepse lufta eshte ba jo per ta braktis Kosoven. Edhe i uroj urtėsi ne vendimet e tij.
avatar
Anonim
Myslimanet I rujt Allahu. Nese kane problem, rrugen e lire e kane e te ikin ne Arabi apo TurQi. Respekte nga 1 mysliman, me Fe te detyruar nga Pushtuesi. Rrofte feja Shqipetarit, Shqipetaria. Urime Hajredinaj. Nese ishte ktiminel, do ishte denuar kshuqe mbylleni gojen, fekale Turko, Serbe Greke
avatar
Anonim
koci haradinaj ka lyer duart me gjak Dhe beri cmos qe te behet kryeminister qe te vjedhi se ka mbetur pa leke Anita puthe dhe Pacollin se ai e meriton ta puthesh Pacolli ta bere burrin kryeminister Paraja hedh shuren perpjete themi ne shqiptaret Jeni raca me e pa bese Familja ime mbajti 8 muaj nje falije kosovare dhe kur i thote babi ne tel do vijme 2 dit ta shikojme kosoven ata i thane nuk do jemi ne kosove dhe pas nje jave nderuan num e tel Jane raca me e poshter Ne 90 une ika ne gjermaniGjermani n
avatar
Anonim
Miti. Puth PACOLLIN mecbukur .Shemtire. SA large JEMI Nga e E BUKURA.
avatar
Anonim
Kali SA LEKE u shpenzuan TE zgjidhej Rramushi kryeminister.?? Thaci dhe HARADINAJ I takojne nje partie apo nje LLOJ fare , nje LLOJ bpiznesi? Pse JEMI kaq TE denuar TE NA udheheqin kriminelet hajdutet dhe TE pabeset .Kurre NUK do votoje me dhe VETEM do lutem QE ZOTI TE VERE DREJTESI .ESHTE SHPRESA E VETME QE KANE SHQIPETARET NE KOSOVEN DHE ME TE PASHPRESET ATA TE SHQIPERISE.PUTHU ME PACOLLIN ME NGUSHTE DHE METEN E MATANE KUFIRIT POR E ME KETE ANE FLORIRI.RROFTE "krimi vjedhja vrasja blerja paraja"
avatar
Anonim
U Shifi muslimant si bajn edhe shajn te tjeret haaaaaa
avatar
Anonim
Emigrati Po ky eshte myslyman e feja myslymane nuk i lejon qe femra ta puthe burrin e saje ne ambjent te hapur.Megjithate te themi bravo se eshte nje hape para se prapambetja e Europes eshte Kosova.
avatar
Anonim
anonim normal e puthi bashkedhortja se do tja shtoje milionat haradinaj kryeminister Njesoj si shqiptaret jane e kosovaret super hajduta qeveritare
avatar
Anonim
Naim Frashėri Paska kopjuar kryetarin e Vatres nė Florida sepse edhe ai e puth gruan e tij kur ti vij rradha.
Rezultate tė tjera: 1   2   Para
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43