Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
12 Gusht 2017 - 20:15
​Rama shijon pushimet, foto me
Zahon duke parë perëndimin e Diellit
Kryeministri Edi Rama duket se po i shijon ditët e pushimit.

Këtë Kryeministri e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në faqen e tij zyrtare në Instagram, ku ka postuar një foto me të birin Zaho.

Rama e mbanë të voglin Zaho në qafë, ndërsa shijojnë perëndimin e diellit.

Të dy kanë dalë në foto me shpinë duke mos treguar kështu edhe një herë fytyrën Zahos. 
rama instagram
  Foto e postuar nga kryeministri Rama në Instagram

Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

 

0 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Ujku PO Ju thote digjuni dhe Ju ka kthyer kurrizin.
avatar
Anonim
landi nga hundet e nxore se nuk te ka lene gje ska lidhje me linden koke mushke nga vunoi shembullor
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276