Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
09 Korrik 2012 - 09:17
Adelina Ismaili thotë “Ku ma ke”
VIDEO
Këngëtarja kosovare, Adelina Ismaili ka lançuar kohët e fundit, këngën e saj më të re, “Ku ma ke”. Kënga mund të jetë një hit i ri veror dhe pamjet e klipit janë kryesisht pamje të nxehta verore. Ato janë xhiruar në qytetin bregdetar të Vlorës. Klipi është realizuar nga “Iliada Entertainment” në bashkëpunim me “Pik Studio”. Ndërsa për tekstin dhe muzikën është kujdesur kompozitori i mirënjohur shqiptar, Ardit Gjebrea.
Su/ Shqiptarja.com

10 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16