[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
09 Korrik 2012 - 09:17
Adelina Ismaili thotë “Ku ma ke”
Të tjera rreth shkrimit
Këngëtarja kosovare, Adelina Ismaili ka lançuar kohët e fundit, këngën e saj më të re, “Ku ma ke”. Kënga mund të jetë një hit i ri veror dhe pamjet e klipit janë kryesisht pamje të nxehta verore. Ato janë xhiruar në qytetin bregdetar të Vlorës. Klipi është realizuar nga “Iliada Entertainment” në bashkëpunim me “Pik Studio”. Ndërsa për tekstin dhe muzikën është kujdesur kompozitori i mirënjohur shqiptar, Ardit Gjebrea.
Su/ Shqiptarja.com