[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
11 Gusht 2017 - 13:45
Adrola Dushi, fotografohet në
plazh, trupi i saj të lë pa fjalë
Mund ta cilësojmë si nëna më e bukur shqiptare, me format trupore më perfektet.

Adrola Dushi, bukuroshja shqiptare është fotografuar së fundmi me bikini në plazh, ku po shijon pushimet e saj.

Adrola është e gjitha natyrale dhe deri më tash nuk ka bërë asnjë ndërhyrje kirurgjikale.

Ajo vazhdon të mahnitë me bukurinë e saj.

adrola

Adrola Dushi


Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com