Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 08:45 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
18 Tetor 2013 - 22:54
Albulena Krasniqi njė “Elhaida”
nė “The Voice of Germany”
VIDEO
Albulena Krasniqi ėshtė vajza 21-vjeēare  me origjinė nga Kosova, e cila ka arritur tė kualifikohet nė talent show-n “The Voice of Germany”.

Ajo ka interpretuar pėr anėtarėt e jurisė kėngėn “Impossible” tė sjellė nė versionin e James Arthur, i cili ėshtė gjithashtu ėshtė fitues i njė kompeticioni muzikor.

albulena krasniqi

Krasniqi, e cila nuk ka studiuar mė parė pėr muzikė, ka mahnitur jurinė duke u pranuar nė kėtė konkurs.

Gjithashtu mėsohet se Albulena  me profesion ėshtė parukiere nė njė sallon tė njohur nė Berlin.

Jemi kureshtarė pėr vijimin e konkurrimit tė Albulenės nė  kėtė kompeticion, duke na kujtuar kėshtu aventurėn e Elhaida Danit, vajzės nga Shkodra e cila triumfoi nė edicionin e parė tė “The Voice of Italy”.

Redaksia Online
(Xhulia Karavella/shqiptarja.com)

8 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Shqiptarja nė Fast&Furious: Me pagėn e 1 muaji jetova pėr 1 vit
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16