Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
07 Prill 2013 - 14:41
BB6-Flasin familjarėt: “Vigani
dhe Elena nuk janė tė lidhur”
Njė nga historitė qė ėshtė komentuar mė shumė nė shtėpinė e Big Brother ka qenė edhe afrimiteti i Elenės dhe Viganit. Pėr kėtė arsye tė ftuar nė “Fun Club” kanė qenė vėllezėrit e dy banorėve, motra e Elenės, Alda dhe vėllai Viganit, kėngėtari Valon Shehu. Alda u shpreh se nuk mendonte se situata mes tyre mund tė quhej fillimi i njė lidhje.

vigani elena bb6

“Arsyetimi im, arsyetimi jonė si familje nuk ėshtė se e kemi pėlqyer tamam, por nė njė arsyetim mė tė mėtejshėm, mė tė thellė, menduam qė ata janė disa banorė qė kanė njė numėr shumė tė kufizuar njerėzish, nė ambient shumė tė kufizuar dhe ajo lloj lidhje qė ju e quani do tė ndodhte medoemos. Ka ndodhur me tė gjithe qė afrohen me dikė e nė rastin e Elenės qėlloi Vigani, por s’mund tė them lidhje serioze, duket sikur ka filluar mė shumė si lojė. Nė fakt, nuk mendoj se nuk ėshtė as fillimi i njė lidhje”. Ndėrkohė edhe Valoni u shpreh pėr afrimitetin e vėllait tė tij mė Elenėn.

vigani elena bb6


“Nė lidhje me Elenėn, e shohim jo si lidhje serioze, por ėshtė vetėm fillimi i lidhjes. Megjithatė, sė fundmi mė duken pak tė distancuar, por shpresoj tė afrohen sepse mė pėlqen Elena”. Sa i pėrket lidhjes qė Elena ka lėnė jashtė e motra ėshtė shprehur: “Elena dhe Endri kanė njė marrėdhėnie tė mirė jashtė, tė paktėn me sa kam parė unė. Gazetat i kam lexuar. Endri ka thėnė qė nuk dua tė prononcohem, as ne si familje nuk jemi prononcuar, por gazetat shkruajnė ndahet nga e dashura, etj. Kėto janė lajme qė nuk i janė komunikuar asnjė gazete”. Ndėrkohė dy konkurrentėt e shtėpisė sė Big Brother vijojnė marrėdhėnien e afėrt mes tyre.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

7 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
Intervista
'Bashkėqeverisja', Cano:Qytetarėt marrin pėrgjigje brenda 10 ditėve
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 23/01/2018, VITI VIII- NR.16