Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:09 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
12 Gusht 2017 - 14:01 | përditesuar në 14:09
Bebe Rexha pushton Youtube,
publikon 4 kėngė nė njė ditė
Kėngėtarja shqiptare me famė botėrore, Bebe Rexha ka surprizuar publikun kėtė sezon veror.

Projektet e reja qė ka sjellė kėtė sezon kanė surprizuar publikun jo vetėm pėr faktin se kėngėt u pėlqyen nga tė gjithė, por mė sė shumti pėr faktin se brenda njė dite ajo arriti tė sjellė nė Youtube, 4 kėngė tė reja, nė njė ditė, vetėm nė versionin audio.

Katėr kėngėt e publikuara, ‘Not the one’, ‘Comofrtable’, ‘I got Time’ dhe ‘Meant to be’, mund tė jenė pjesė  e albumit tė saj “All Your Fault”.


Redaksia Online
E.S/ shqiptarja.com
 
 
 
  
 
 

9 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Bebe's fan Jo mund, po jane pjese e albumit te saj All Your Fault Pt.2
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Zef Brozi:Berisha pranoi se lejoi  drogėn,duhej tė ndiqej penalisht
Balla: Llalla ikėn nė 7 dhjetor Kryeprokurori i ri i pėrkohshėm
Studiuesi Belushi-Ramës: Krijo dikasterin ministerial për arbëreshët
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 10/12/2017, VITI VII- NR.292