Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
01 Shtator 2017 - 22:00 | përditesuar në 15:03
Bes kallaku dhe Xhensila Myrtezaj
i japin fund beqarisė/ FOTO+VIDEO
Natėn e sotme merr fund edhe beqaria e aktorit Bes kallku dhe kėngėtares Xhensila Myertezaj, tė cilėt kanė qėnė tė lidhur prej shumė vitesh.
 
Duket se dasma e tyre ėshtė kuruar nė ēdo detaj dhe ėshtė Ardit Gjebrea ai qė ka hedhur nė rrjetin social Instagram momentin kur ēifti I thotė po njėri tjetrit pėrpara altarit.
 
Dasma ėshtė duke u zhvilluar dhe nė tė marrin pjesė artistė tė shumtė tė skenės shqiptare, nga tė cilėt kanė filluar tė postohen edhe fotot e dasmės kaq tė pėrfolur.
 Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
landi Po shyqyr qe u martuat se na hoqet nga supet nje barre te rende
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276