[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
08 Mars 2013 - 12:43
Blero: “Rita Ora, ke njė baba tė mrekullueshėm”
Kėngėtari shqiptar Blero, i cili aktualisht ndodhet nė Londėr ka takuar babain e Rita Orės.

Ai ėshtė shprehur i ngazėllyer pėr takimin me tė, madje i ka shkruar diēka Ritės nė rrjetin social Twitter.

blero

“Rita Ora , ke njė baba tė mrekullueshėm, e takova atė sot”:- i ka shkruar Blero kėngėtares kosovare duke postuar dhe njė foto me tė atin e saj.

blero

Blero, i cili sė fundmi ka publikuar klipin me titull “Fiksimi Im”, thuhet se po punon pėr realizimin e njė projekti tė ri muzikor me kėngėtarin suedez Arash.

(b.t/shqiptarja.com)