Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:41 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
04 Shtator 2017 - 18:34 | përditesuar në 18:54
Britani, William dhe Kate
nė pritje tė fėmijės sė tretė
Sė shpejti familja mbretėrore nė Britani do tė ketė edhe njė tjetėr anėtar.

William dhe Kate janė tė pritje tė fėmijės sė tretė.Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga Kensington Palace.

Ka qėnė edhe vetė vėllai i William, djali i dytė i Princeshė Dianės,Harry i cili pėrmes njė postimi ėshtė shprehur shumė i lumtur qė Eilliam dhe kunata e tij do tė kenė njė fėmijė.

Ndonėse ēifti u mundua tė jetė diskret, njė lajmi tė tillė nuk mund t’i shpėtosh.

Dukesha 35-vjeēare ėshtė detyruar tė anulojė tė gjitha angazhimet pėr shkak tė problemeve tė para tė shtatzanisė.

Edhe mbretėresha Elizabeth u shpreh se ishte e lumtur qė shumė shpejt do tė ketė nė familje njė tjetėr anėtar.

Lajmi i mirė vjen vetėm pak ditė pas 20-vjetorit tė vdekjes sė Lady D.Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com

 

12 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Rrofte Familja e Shenjte Mbreterore Angleze! Bravo. Jemi shume te Gezuar per kete lajm. Urojme qe te beni se paku 5 femije, pastaj te shohim e bejme, por JO ME PAK SE PESE. Jeni ēifti me i bukur dhe me i respektuar ne Bote, si gjak mbreteror, si rrace e si njerez. URIME...
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Shqipėria si Finlanda, modeli i ri i arsimit nga zv.ministrja Shahini
Tre oficerėt, Vasili: Operacioni pėr arrestimin u dekonspirua nga policia
Bashkėshorti i Esmeralda Uruēit: Ja si fitova ndaj shpifjes sė RD-sė
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 25/11/2017, VITI VII- NR.279