Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
02 Shtator 2017 - 11:58 | përditesuar në 17:45
Dasma, Besi e Xhensila bėjnė
bashkė Veliajn e Kryemadhin
FOTO/Tė ftuarit VIP tė dasmės
VIDEO/Ēifti presidencial ia merr valles
Dasma e kėngėtares Xhensila Myrtezaj dhe aktorit Bes Kallaku ka shkaktuar shumė zhurmė nė media.

Zhurmė ka bėrė vetė ceremonia e zhvilluar te 'Pallati i Brigadave', por sigurisht edhe tė ftuarit VIP, mes tyre politikanė dhe artistė. Mes tė pranishmėve ka rėnė nė sy ēifti presidencial Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi.

Por gjithashtu, njė tjetėr moment qė ka spikatur ka qenė edhe vallja e kryesuar nga Monika Kryemadhi dhe Erion Veliaj.
 
Kjo ėshtė njė foto e realizuar nga Ardit Gjebrea, ku duket se Kryemadhi dhe Veliaj po shijojnė vallen duke lėnė pėrtej ndarjet politike.

Nė fund tė fundit gėzimet dhe fatkeqėsitė i mbledhin tė gjithė edhe pse duhet thėnė ata kanė njė marrėdhėnie tė qetė. 

Mes tė ftuarve VIP kanė qenė politikanė, artistė si dhe njerėz nga bota e biznesit.
veliaj
(Veliaj dhe Kryemadhi nė valle)


Redaksia Online
e.m/Shqiptarja.com

3 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Vini i bules Dasėm katunarėsh me tė ftum katunar. Kėrceni prap siē jeni nė kry tė vitit kur t'ja morin "copėn e djathit"Besit ,prej goje. Kėrcyt Napolonin,do kėrceni:Ra Faja pri fiku.Rroft katunarija Bubqit.
avatar
Anonim
Qytetari Gjithe bota e qyteteruar merret me cfaqje klasike ketu merren me cfaqje ordinere.
avatar
Anonim
luan Mos harroni te lajmeroni kur te ndahen
avatar
Anonim
Taras Bulba Boll mo me kete karundar e me kete karundare kujbpo i rruhet se po martohen keta mbas nja dy vjeteve ju te shtypit do merenj prap me keta kantudare pef ndarjen e tyre
avatar
Anonim
anonim kush eshte chensila mje ic dhe besi pi kruje qe ben ca karagjslleke dhe katunarve i hipen pordhet Xhensilen as nuk e njohim dhe as na intereson ta njohim qe na ben sikur eshte dajana Po as kepucve te dajanes nuk i afrohet xhensila se bedi e beri te njohur me ca kenge idjote Kryemadhi me veliajn jane kusherimj te gjithe Se dite sahen dhe degjenerojne parlamentin dhe naten kercejne bashke Njerzit me ordinere te kam pare deri me sot as ne afrike nuk bejne si bejne keta injorantet taneE kujt i plasm
avatar
Anonim
X Dasem karikaturash
avatar
Anonim
landi Ne dasma beheni bashke te majte e te djathte per problemet e popullit beni sikur ziheni Ju jeni plehera me plote kuptimin e fjales
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43