Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
10 Gusht 2017 - 17:28
Egla Harxhi tregon lidhjen e saj
treshe,fëmijën do e quajmë Luçifer
Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi u vu në qendër të vëmendjes pak kohë më parë, për marrëdhenjen e saj me një femër dhe një mashkull dhe më së shumti për faktin se ata jetojnë të tre bashkë dhe kanë vendosur të rrisin një fëmijë.

Përsëri, ish-Missi  ka rrëmbyer vëmendjen teksa ka rrëfyer për herë të parë lidhjen e saj shpirtërore dhe seksuale me një femër dhe një mashkull, raportin që ka me dy të dashurit e saj, Jarl Ale De Basseville dhe Alesian.

Gjatë një interviste me Kledi Kadilli, gazetar i INtv, të tre ata treguan më shumë rreth lidhjes së tyre dhe treguan disa detaje nga marrëdhenja.

Ata pranuan haptazi se u pëlqen të pijnë gjak në kohën  e lirë, gjë për të cilën e dashura e Eglës, Alesia u shpreh se është traditë e familjes dhe rit që e ndjekin paganët, ku theksoi se edhe shqiptarët janë me prejardhje pagane dhe mund ta shijojnë gjakun pa problem.

E pyetur nga gazetari Kadiu se si do të quhej fëmija i saj, Egla u shpreh se kanë diskutuar ta quajnë fëmijën Luçifer, një emër i ndaluar në shumë shtete të botës.

Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com

5 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Zoti eshte njė Kjo buēa rrac harrixhiu qenka,debilja,po pse i beni reklam kesaj pjelle te poshter xhanem,,,???
avatar
Anonim
Daku Tamom lajm per ne shqiptaret qe vdesim per icik per treshe.😂😂😂
avatar
Anonim
Zzzz.,,.. Kjo rraca Harxhi qeka e gjithe perverse si doktori e tj....
avatar
Anonim
1967 Po prandaj edhe zoti i madherueshem po e sheh me rruge duke na thare e na djegur
avatar
Anonim
007 Me keta lloj monstrash eshte gjynah te shkruash .Keta ska as fe as kanun qe i pranon.u shoft fara e keqe.
avatar
Anonim
taksixhiu njeres te pa fe e te degjeneruar. Lum ai femije ca shembulli do marri.
avatar
Anonim
Bualli j pangopur Lum si ky bualli qe ua hyp te dyjave dhe u pika edhe gjakun!
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43