[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
10 Gusht 2017 - 17:28
Egla Harxhi tregon lidhjen e saj
treshe,fëmijën do e quajmë Luçifer
Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi u vu në qendër të vëmendjes pak kohë më parë, për marrëdhenjen e saj me një femër dhe një mashkull dhe më së shumti për faktin se ata jetojnë të tre bashkë dhe kanë vendosur të rrisin një fëmijë.

Përsëri, ish-Missi  ka rrëmbyer vëmendjen teksa ka rrëfyer për herë të parë lidhjen e saj shpirtërore dhe seksuale me një femër dhe një mashkull, raportin që ka me dy të dashurit e saj, Jarl Ale De Basseville dhe Alesian.

Gjatë një interviste me Kledi Kadilli, gazetar i INtv, të tre ata treguan më shumë rreth lidhjes së tyre dhe treguan disa detaje nga marrëdhenja.

Ata pranuan haptazi se u pëlqen të pijnë gjak në kohën  e lirë, gjë për të cilën e dashura e Eglës, Alesia u shpreh se është traditë e familjes dhe rit që e ndjekin paganët, ku theksoi se edhe shqiptarët janë me prejardhje pagane dhe mund ta shijojnë gjakun pa problem.

E pyetur nga gazetari Kadiu se si do të quhej fëmija i saj, Egla u shpreh se kanë diskutuar ta quajnë fëmijën Luçifer, një emër i ndaluar në shumë shtete të botës.

Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com