Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
29 Gusht 2017 - 18:01
Foto/ ​Trump e Melani në Texas,Zonja
e Parë me taka në ‘mes’ të uraganit
Uragani Harvey në Texas, i cilësuar nga ekspertët si uragani i shekullit, ka shkaktuar deri më tani pesë persona të vdekur, ndërsa përmbytjet janë të jashtëzakonshme.

Për të parë situatën nga afër, në vend kanë shkuar edhe Presidenti SHBA-së Donald Trump dhe e Zonja e Parë, Melani Trump.

Deri më tani gjithçka është normale, por po të shikoni me vëmendje ka një detaj te Melani, që ndoshta nuk është edhe shumë normal për situatën.

Edhe pse në “mes” të uraganit, zonja e parë nuk heq dorë nga këpucët elegante me takë të hollë.

Mos ndoshta Melani ta ketë bërë për të sfiduar stuhinë?Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

3 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Pilo Jo vetem takat , por dhe pantallonat e celta te Mr. President . E kam vene re dhe tek disa njerez ketu ne Shqiperi , gjithe kohes i sheh me xhinse ose pantallona te erreta , sa vijn ditet me shi i ke me pantallona te celeta , me keq akoma te bardha !!!!!
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43