Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:50 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
03 Shtator 2017 - 18:19 | përditesuar në 09:28
FOTO/Martohet Gabriel Garko, ja
bukuroshja qė i rrėmbeu zemrėn
Njė lajm i keq pėr tė gjitha vajzat e "dashurua" pas aktorit Gabriel Garko.

Bukuroshi italian do tė martohet sė shpejti.

Lajmi ėshtė konfirmuar nga revista “Nuovo” e cila shkruan se aktori 45-vjeēar i njohur do ti japė fund beqarisė me bukuroshen 22-vjeēare  Adua Del Vesco.

Nuk bėhen ende tė ditura detaje tė tjera rreth dasmė, por njė gjė ėshtė e sigurt, qė ata janė tė lumtur me njėri-tjetrin.

gabriel garko
  (Adua Del Vesco)

gabriel garko
   (Gabriel Garko dhe Adua Del Vesco)

gabriel garko
 (Gabriel Garko dhe Adua Del Vesco)

gabriel garko
   (Gabriel Garko dhe Adua Del Vesco)
 
Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
O Ma hiqni kete lajme. Me duket se e keni harruar.
avatar
Anonim
Populli Na zaliset b....me kete garkon,ka aponuk ka koke drejtuse ky kanal?nga qe ka femra debile per garkon do rrije shkrimi 3muaj!!!hajde ne djalle gjithe ...
avatar
Anonim
Nini O My Zoot
avatar
Anonim
Hici Beni si te beni vetem garkon mos e hiqni,se dikush eshte e cmendur per te!!!!!.
avatar
Anonim
Populli Zhdukeni kete pacavuren garko se na merzitet shume;vec moderatorja eshte e cmendur!boll me kete pacavure garko.
avatar
Anonim
I pa besushmi E po boll mekete garkon se bete kaqolin me te madh ne bot cfar beni???????????
avatar
Anonim
Ēe pyet Bo bo !!!!! Tani si do ja bejme?
avatar
Anonim
anonim nje cift super yll U trashegofshin
avatar
Anonim
era Ai esht si ylll <> pervec te tjerash nje aktor fantasik
avatar
Anonim
lol ai esht gay
avatar
Anonim
era pervec se esht aktor fantasik esht shum i bukur
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276