[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
18 Maj 2013 - 12:01
Joana “braktis” Anaidin dhe
Janin, hidhet nė krahėt e Ervinit
Nuk ka dhėnė asnjė deklaratė pas daljes nga shtėpia e “Big Brother” banorja mė e komentuar nė rrjetet sociale. Ka qenė pikėrisht Joana, ajo qė doli tė shtunėn e kaluar me anė tė eleminimit tė dyfishtė. Vajza e cila pėr shumė kohė ishte ndėr banoret mė tė papėlqyera gjatė kohės sė saj nė shtėpi, nuk dihet se si do tė menaxhojė jashtė raportin me Janin dhe pasi Anaidi tė dalė nga shtėpia, si do tė vazhdojė lidhja e tyre.

joana big brother

Megjithėse pa asnjė fjalė nga goja e Joanės ne kemi mundur tė sigurojmė kėto foto, ku lojtarja shihet krah pėr krah me Ervinin, isha banor i BB4. Nuk e dimė nėse ka qenė Ervini ai qė i ėshtė afruar Joanės apo nėse mes tyre ka njė raport shoqėror. E vetmja gjė qė mund tė komentojmė ėshtė se kėtė javė Joana duket se ka shijuar lirinė dhe e shohim tė afruar me Ervinin. Tė ketė vallė diēka mes tyre?, - kėtė vetėm koha mund ta tregojė!

Redaksia Online
(J.H/xhk/shqiptarja.com)