[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
10 Gusht 2017 - 16:44
Kėngėtari i njohur shqiptar i
propozon pėr martesė koleges
Kėngėtari i njohur shqiptar, Gena pas divorcit me bashkėshorten e parė me tė cilėn ka dy vajza, ka bėrė publike marrėdhenien  e tij tė re, Lorenėn, e cila tanimė ėshtė bashkėshortja e tij dhe duket se ka njė marrėdhenje tė shėndetshme.

Gajtė njė koncerti nė Gjakovė, ku Gena performonte me kolegen e tij, Genta Ismaili, i ka ēuditur tė gjithė me veprimin qė ka bėrė.

Nė njė video tė postuar sė fundimi, shihet Gena i cili ulet nė gjunjė dhe i propozon martesė koleges sė tij.

 “Genta Ismajli sot po ta kėrkoj dorėn pėr martesė. A je dakord?”- i ka thėnė Gena kėngėtares, e cila i pėrgjigjet: “Po Gena”.Redaksia Online
E.S / shqiptarja.com