[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
12 Gusht 2017 - 13:26
Ledri Vula surprizohet nga fanset
në Sarandë, mahnitet reperi
Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula është një ndër më të preferuarit nga të rinjtë.

Këtë verë ai bëri për vete të gjithë fansat me këngët e tij shumë të suksesshme, “Nona” dhe “U harrum”.

Të dyja këto këngë të suksesshme të reperit u pritën mirë nga publiku.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, nga nëna e tij Xheri, shihen disa vajza, të cilat kanë veshur nga një bluzë me një shkronjë, të cilat së bashku formojnë fjalinë “Të dua Ledri”, surprizë kjo e cila ka mahnitur vetë reperin.

Ledri


Redaksia Online
E.S/ shqiptarja.com