Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 03:04 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
03 Shtator 2017 - 21:10 | përditesuar në 21:19
Nuse me pajton, e dekore  bardheblu
martohet basketbollisti i Tiranės
Ka vendosur tė marrė nusen me pajton sipas traditės Tiranase, duke pėrdorur edhe ngjyrat bardheblu tė ekipit tė tiranės.

Sigurisht nuk mund tė pritej ndryshe ng abasketbollisti Red Vogli, pjesė e kėtij ekipi.

Flamuri, shalli, fanella bardheblu miqtė ishin njė dekor fantastik nė ditėn e tij tė dasmės pėrkrah bashkėshortes Klaudias.

Epo me trashėgime ēiftit!


basketbollisti

basketbollisti


basketbollisti
Redaksia Online
( b.h/Shqiptarja.com)

3 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Joj U trashigofshe
avatar
Anonim
tironci u trashigofsh vllajo , i shtove budallejt hahahaha
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Reforma nė Akademi, Gjinushi pėr Report Tv: Unė, rol katalizatori
Duma: PD po konsultohet pėr kandidatėt pėr kryebashkiakė
Gazidede, zbulohet lidhja sekrete me Sigurimin qė 1991
Këndi i Njoftimeve
Shtypi i ditës
Datë 23/02/2018, VITI VIII- NR.43