[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
11 Gusht 2017 - 18:46
Policia ndërpret performancën
live të reperit Capital T
Një incident ka ndodhur gjatë performacës së reperit Capital T, në podujevë të Kosovës.

Incidenti ndodhi pas mesnatës, ku policia ndërpreu performancën live të reperit, pasi qytetarë dhe pushues ishin ankuar për prishje të qetësisë, ndërsa është ndaluar edhe pronari i lokalit, pasi nuk kishte pranuar ta ulet volumin e muzikës.

Ndërsa reperi është larguar dhe lokali u mbyll.
 
Redaksia Online
J.Sh Shqiptarja.com