[THASH&THEM]

Home-THASHETHEM
16 Shkurt 2013 - 10:02
Sekreti bukurisë i balerinës Klaudia Pepa
Balerina Klaudia Pepa ka kohë që shfaqet me një look të ri dhe të bukur.

Një nga balerinat kryesore në TV Klan dhe e spektaklit të Ardit Gjebresë “E diela shqiptare” Klaudia ka shkëlqyer me modelin e flokëve të saj dhe grimin.

Klaudia pohon për suplementin “THASH&THEM”, se ku qëndron sekreti i bukurisë së saj.

klaudia pepa

E fejuara e koreografit Albi Nako, pohon se sekreti që është shfaqur aq në formë në këto të diela, me një model flokësh të bukura qëndron tek vetë Klaudia.

Përveçse para se të dalë në ekran Klaudia kalon në duart e grimierit të tyre Dashit, balerina pohon se merret dhe vetë me flokët që në shtëpi duke u kujdesur që ato të rrinë aq bukur.

klaudia pepa

Pra është vetë Klaudia që tregon kujdes me orë të tëra për flokët e saj.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)