Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 13:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
16 Shkurt 2013 - 10:02
Sekreti bukurisë i balerinës Klaudia Pepa
Balerina Klaudia Pepa ka kohë që shfaqet me një look të ri dhe të bukur.

Një nga balerinat kryesore në TV Klan dhe e spektaklit të Ardit Gjebresë “E diela shqiptare” Klaudia ka shkëlqyer me modelin e flokëve të saj dhe grimin.

Klaudia pohon për suplementin “THASH&THEM”, se ku qëndron sekreti i bukurisë së saj.

klaudia pepa

E fejuara e koreografit Albi Nako, pohon se sekreti që është shfaqur aq në formë në këto të diela, me një model flokësh të bukura qëndron tek vetë Klaudia.

Përveçse para se të dalë në ekran Klaudia kalon në duart e grimierit të tyre Dashit, balerina pohon se merret dhe vetë me flokët që në shtëpi duke u kujdesur që ato të rrinë aq bukur.

klaudia pepa

Pra është vetë Klaudia që tregon kujdes me orë të tëra për flokët e saj.

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

13 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Ana Dhe mua nuk me pelqen dhe aq pra kete e bene studio ku ka ber foton
avatar
Anonim
bela Ju lutem vetem kjo nuk eshte e bukur, balerine po por per bukuri mos botoni artikuj te tille. FLM
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
'Bashkėqeverisja', Cano:Qytetarėt marrin pėrgjigje brenda 10 ditėve
Rama mesazh Bashės: S'ka pakt pėr mbylljen e dosjeve
Albano nė Repolitix: Presioni i  Sigurimit nė koncertin e 1989-ės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 24/01/2018, VITI VIII- NR.17