Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 22:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
VIP & SPEKTAKEL
02 Shtator 2017 - 09:15
VIDEO/Ēifti Meta-Kryemadhi ia 
merr valles me Besin e Xhensilėn
Natėn e kaluar u mbajt njė nga ceremonitė martesore mė tė pėrfolura tė kėtij viti, dasma e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt. 

Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj i disa viteve, aktori i Portokalli, Bes Kallaku tė cilėt lidhėn kurorė nė Pallatin e Brigadave, duke bėrė bashkė mjaft personalitete VIP tė showbizit dhe fushave tė tjera, pa lėnė mėnjanė dhe miqtė apo familjarėt.

Por ndėr tė ftuarit ėshtė dhe ēifti presidencial Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi, tė cilėt shikohen duke kėrcyer nė pistė me ēiftin./Who/Redaksia Online
l.q/Shqiptarja.com

22 Ndiqni Shqiptarja.comFacebook dhe në Twitter

Licenza Creative Commons
Ndalohet riprodhimi i shkrimit!
avatar

   
Komentet janë të hapura dhe nuk është e nevojshme të jesh i regjistruar.
avatar
Anonim
Kruhem NE I MERITOJME KETO &BALUKE .PESHENGRITESI I FLORIRIT PO BIE NE ORGJI .BJERI ME TE MAJTEN. PO RAMA PSE MORI MUNGESA ME TE PA ARSYE.
avatar
Anonim
Vini Bules E botė presidencėn si han ku hargalisen ca hajvan se "pronari" tashti ėsht dyshja nga skrapari. Litarin Ed Rama,litarin.
avatar
Anonim
Hordhik e injoranceqe ka kapluar te gjithe shoqeri U ngriten kembet qe ti bien kokes. Dasma madheshtore per nje karagjoz e ku?!! ne vete Pallatin e Brigadave per nje cope katunar bubqi. E shkojne edhe fshataret e Skraparit per tu argalisur se natyrisht duan te zbaviten horrat pasi e kane kryer detyren e tyre te vjedhjes e zhvatjes me te dyja duart e tani marrin shperblimin e merituar me argalisje e zhderrhallje gjoja neper dasma injorantesh... Po do t'ju vije fundi shpejt edhe juve o halet e muterit e kombit.
avatar
Anonim
Albflorida Dasma e fundit pėr presidentin se do tė bėhet gati pėr nė burg qė tė pagojnė pėr tė gjithė zollumet qė i ka bėrė Shqipėrisė.
avatar
Anonim
007 Mire e ka pse mos te kercej vet ne politik deputete nga njezet vjet,burri po ashtu.I leh qeni rate.Populli e mer buken me liste.
Rezultate tė tjera: 1
Intervista
Hyrja e Shqipėrisė nė BE mund tė shpėtojė Italinė nga dominimi gjerman
Braēe: Koncesionet pėr firmat offshore tė ndalohen me ligj
Meta: Sensibilizim ndėrkombėtar pėr  lėvizjen e lirė tė qytetarėve tė Kosovės
Këndi i Njoftimeve
Oferte Punesimi
Shtypi i ditës
Datë 22/11/2017, Viti VII - NR.276