[THASH&THEM]

Vip
08 Mars 2013 - 11:37
Bieber, probleme me frymëmarrjen gjatë koncertit
Idhulli i adoleshentëve Justin Bieber ka pasur probleme me frymëmarrjen gjatë performancës së tij mbrëmjen e djeshme në Londër.

Justin është zhdukur për 15 minuta nga skena pasi nuk është ndjerë mirë gjatë koncertit të tij “O2”.

justin bieber

Mjekët e kanë sugjeruar këngëtarin që të ndalojë koncertin menjëherë, por Justin nuk ka pranuar duke thënë se duhej ta përfundonte atë, duke mos dashur të zhgënjejë përsëri fansat e tij.

Vetëm para pak ditësh ai u paraqit dy orë me vonesë në skenë duke zemëruar shumë prej fansave të cilët u larguan zemërthyer.

justin bieber

Më pas adoleshenti ka shkuar në spital ku ka marrë dhe kujdesin e duhur mjekësor, madje ka postuar dhe një foto të tijën shtrirë në krevat gjatë kohës që ndodhej në spital.

justin bieber

Gjithashtu ai ka falënderuar të gjithë adhururesit e tij për urimet dhe mbështetjen duke postuar një shkrim në faqen sociale Twitter.

(b.t/shqiptarja.com)