[THASH&THEM]

Lajme-THASHETHEM
Eni Koēi dhe Genc Prelvukaj ēift i ri
nė show-bizin shqiptar
Lajme-THASHETHEM
​Justin Biber i ndaluar nė
Kinė pėr “sjellje tė keqe”
Lajme-THASHETHEM
​Këngëtarja Eli Fara në Greqi,
tregon si i shpëtoi tërmetit
Lajme-THASHETHEM
Ups Bella kujdes... po tė bien
pantallonat
Lajme-THASHETHEM
Aishwarya Rai, e ftuar speciale nė
festivalin e filmit?
Lajme-THASHETHEM
Shpėrthen nė lot Ermonela Jaho, 
e surprizojnė nė Madrid
Lajme-THASHETHEM
Kėnga ‘Despacito’ thyen rekordet
e tė gjitha kohrave,hit global
Lajme-THASHETHEM
Dy muaj para dasmės Xhensila
Myrtezaj nuk i ndahet palestrės 
Lajme-THASHETHEM
Çiljeta Xhilaga nostalgjike për
kohën kur ishte Miss
Lajme-THASHETHEM
Këngëtarja shqiptare pushime në
ishujt grekë: Sikur të ishe me mua
Lajme-THASHETHEM
Scherzinger pushime nė Itali, sė
bashku me tė dashurin tenist
Lajme-THASHETHEM
Bebe Rexha uron Kryemadhin për
detyrën e re në krye të LSI-së
Lajme-THASHETHEM
Forbes për Era Istrefin: Njihuni
me yllin e ardhshëm të Pop-it
Lajme-THASHETHEM
Pas Italisë, Klaudia Pepa drejt
një destinacioni të ri
Lajme-THASHETHEM
“Më dërgonte foto perverse”, Luana
Vjollca flet për herë të parë për fansin
Lajme-THASHETHEM
Foto / Djali kėngėtar qė
nuk njihnim i Franēesk Radit
Lajme-THASHETHEM
​J.LO dyshonte te i dashuri,
punëson hetues privat?
Lajme-THASHETHEM
​Ajola feston ditëlindjen,
Veliaj: Gëzuar ditëlindjen Shefe!
Lajme-THASHETHEM
​Irma Libohova flet për herë të
parë pas humbjes së bashkëshortit
Lajme-THASHETHEM
Foto / ​Pas takimeve në fshehtësi,
ja i dashuri i ri Rita Orës