[THASH&THEM]

Vip 11 Korrik 2017 - 14:15
Veshur me tė kuqe Rita Ora
ndez Londrėn/FOTO
Kėngėtarja shqiptare me famė botėrore, Rita Ora, ka vėrtetuar edhe njėherė qė di si tė tėrheqi vėmendjen e medias.  FOTO
Vip 10 Korrik 2017 - 14:23
Moderatorja nis pushimet
shfaqet me bikini blu
Mamaja e dy djemve që janë sozia e saj postoi sot një foto me bikini për të treguar se pushimet e saj kanë nisur
Vip 08 Korrik 2017 - 16:15
Mat! Konfirmohet lidhja: Klea Huta
e Elgit Doda fotografohen së bashku
Vip 01 Korrik 2017 - 05:08
Ēifti ​Klaudia Pepa dhe Albi Nako
konfirmojnė fundin e martesės
Historia disavjeēare e dashurisė sė koreografit tė njohur Albi Nako dhe balerinės sė talentuar Klaudia Pepa ka marrė fund. Prej njė viti tashmė, ēifti jetojnė tė ndarė dhe duket se distanca ka qenė arsyeja kryesore e fundit tė martesės.
Vip 08 Korrik 2017 - 13:13
Flori Mumajesi shpreh dashurinë
për këngëtaren shqiptare
Vip 02 Korrik 2017 - 16:49
​Pas Messit, njė tjetėr futbollist
i jep fund beqarisė / Foto
Pas martesės sė leonel Mesit, njė tjetėr futbollist duket se i ka dhėnė fund beqarisė.
Vip 01 Korrik 2017 - 16:32
Binjakėt e Beyonce,emrat e bebeve
dhe kuptimi i veēantė i tyre
Pak ditė mė parė ēifti Beyonce dhe Jay Z u  bėnė sėrish prindėr dhe me binjakė edhe pse ata kanė shumė diskretė lidhur me lindjen e kėngėtares.
 Lindja e fėmijėve ėshtė mbajtur shumė e fshehtė nga ana e ciftit tė cilėt kanė edhe njė vajzė 5-vjecare. Tashmė mediat kanė nisur tė shkruajnė  e tė zbulojnė edhe emrat qė vogėlushėt do tė kenė.
Vip 03 Qershor 2017 - 11:41
Olta Gixhari provokon me format
seksi nën veshje transparente
Kudo që shkon aktorja di si  të provokojë dhe di si të rrëmbejë qendrën e vëmendjes, dhe kjo falë formave të saj trupore ku shumë vajza mund ta kenë zili për këtë gjë
Vip 06 Qershor 2017 - 16:55
Miley Cyrus ka disa fjalë për një
këngëtare shqiptare me famë
​Dhe këtë herë nis e shprehet dhe madje me fjalë nga më të mirat!
Vip 01 Qershor 2017 - 12:52
Mahnit modelja shqiptare
identike me Gigi Hadid
Modelja shqiptare Xhesika Berberi e cila po mundohet të krijojë karrierën e saj ndodhet në tokën e premtuar.
Vip 30 Prill 2017 - 15:45
Kishte veshur fustanin tė shkurtėr
komentuesit shumė kritika Arbanės
Nė ēdo dalje tė saj publike, teksa prezanton “Big Brother”, Arbana Osmani ėshtė komentuar gjithmonė pėr sa i pėrket veshjes sė saj. 
Vip 29 Prill 2017 - 18:28
"Kur je 31 vjec,e kupton qė ke ngel
kalama" na e tregon Bes Kallaku
Vip 08 Prill 2017 - 19:26
Aktori i njohur i dhuron fqinjëve
45 mijë paund për të bërë pushime
Aktori i njohur George Clooney i ka dhuruar fqinjëve të tij shumën prej 45 mijë paund, në mënyrë që ata të ikin me pushime. Ky veprim nga aktori i njohur ka ardhur pasi së bashku me bashkëshorten e tij Amal pritet të behën prindër të dy binjakëve. 
Vip 27 Prill 2017 - 10:00
Al Pacino mė i dashuruar se kurrė
me partneren e tij 39 vjet mė tė re
Aktori i njohur Al Pacino ka festuar 77 vjetorin e tij nėn rrezet e diellit por edhe nė shoqėrinė e tė dashurės sė tij 39 vjet mė tė re. FOTO
Vip 08 Prill 2017 - 18:25
Flori, një baba e bashkëshort
shembull, ja fotoja që të lë pa fjalë
Florjan Binaj është një nga personazhet më të dashur të publikut. Flori njihet si një nga aktorët më të suksesshëm të humorit, i cili e fitoi famën shumë vite më parë në spektaklin “Portokalli”. Aktori i humorit njihet nga publiku edhe me emrin “Polici i Portokallisë”.
Vip 11 Mars 2017 - 13:00
FOTO/Njė unazė fejese nė
gishtin e Jennifer Lopez
Jennifer Lopez, nuk ka pse pret mė. Pasi bėrė publike lidhjen mė tė re, gjėrat mesa duket kanė ecur shumė shpejt, pėr yllin e muzikės pop. FOTO
Vip 10 Mars 2017 - 09:00
FOTO/Orinda Huta i dedikon statuse
romantike Turit, por ja si pėrgjigjet ai 
Nė 10-vjetorin e lidhjes sė tyre, Orinda Huta dhe Turjan Hyska duken mė tė lumtur se kurrė. Ata sė shpejti do tė kurorzojnė lidhjen e tyre tė gjatė edhe nė martesė.
Vip 22 Shkurt 2017 - 11:09
Artistėt si Dren Abazi.Nga Prishtina
nė Tiranė vetėm pėr tė dhuruar gjak... 
Dren Abazi shtė pa dyshim ndėr kėngėtarėt mė tė talentuar dhe tė dashur pėr publikun shqiptar. Pėrveē talentin qė ka nė muzikė, Dreni ėshtė i adhuruar edhe nga gjinia femrore pėr shkak tė pamjes sė tij.
Vip 20 Shkurt 2017 - 10:05
Jolie flet pėr herė tė parė pėr ndarjen
nga Pitt: Ne do jemi gjithmonė njė familje
Angelina Jolie nga Kamborxhia, ka folur pėr herė tė parė pėr ndarjen nga Brad Pitt. Ajo e ka dhėnė intervistėn pėr BBC, ku ka treguar sesa e vėshtirė ka qenė pėr tė kjo periudhė. 
Vip 18 Shkurt 2017 - 09:13
Stine: E dashura nuk mė foli dy
ditė kur pa skenat nė klipin e ri 
Kėngėtari i njohur Stine, para disa ditėsh ka publikuar kėngėn e tij mė tė re ‘’Bela’’. Kėnga deri tani ka rezultuar e suksesshme por mesa duket ka mėrzitur partneren e kėngėtarit.