avatar
Dorian Hatibi
Profil
I diplomuar nė Fakultetin e Shkencave Sociale pranė Universitetit tė Tiranės. Ka kryer njė sėrė specializimesh brenda dhe jashtė vendit. Nga viti 2007 ka punuar nė nivele drejtuese pranė institucioneve publike vendore dhe qendrore. Aktualisht, ėshtė Lektor i Sociologjisė dhe Psikologjisė Kulturore nė Universitetin "A. Moisiu" Durrės. Pėrfaqėsues i Komunitetit "Sant Egidio" nė Durrės dhe Katekist i Kishės Katolike ne Shqiperi.