Ecuria e reformës në drejtësi dhe Vettingu, i ftuar Spartak Ngjela

Spartak Ngjela bisedë në studion e emisionit 45 Minuta në Report TV për zhvillimet e fundit politike në vend dhe ecurinë e reformës në drejtësi dhe proçesit të Vettingut