Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 12:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
EKSKLUZIVE/ Drogė e armė nga Shqipėria nė Itali: nė pranga 11 shqiptarė
10/07/2012
Dėrgonin kokainė nga Shqipėria nė Itali, por edhe armė qė do shkonin nė duart e grupeve kriminale: janė kėto aktivitetet e njė organizate kriminale qė Guardia di Finanza dhe Drejtoria Antimafia e Lecce, Itali, mendojnė se kanė shkatėrruar sot nė mėngjes ndėrsa arrestuan 18 persona: njėmbėdhjetė shqiptarė dhe shtatė italianė. Shqiptarja.com ka siguruar pamjet ekskluzive tė operacionit si dhe fotot e disa prej tė arrestuarve shqiptarė. /im/
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha