Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 04:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Pėrplasje makinash pėr shkak tė shpejtėsisė
01/09/2012
';
Kine - Ne nje rruge te trafikuar eshte filmuar nje aksident, ku jane perfshire dy makina. Nje makine e zeze qe duket ne video, ka ardhur me shpejtesi duke parakaluar ne krahun e djathte dhe duke mos patur mundesi manovrimi ka perplasur makinen perball saj. Parakalime te tilla shikohen rendomte edhe ne shqiperi, kjo duhet te na ndergjegjesoje qe te bejme kujdes kur ecim ne rruge. Ndiqni pamjte. /op1/
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha