Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Vrasja nė Lezhė, ekzekutohen 3 pjesėtarė tė njė familje, fqinji nė kėrkim
25/09/2012
Tre pjesėtarė tė njė familjeje u ekzekutuan mbrėmjen e sė hėnės jo shumė larg banesės sė tyre nė fshatin Blinisht, 10 km larg qytetit tė Lezhės. Njė fqinj i familjes Shtjefni gjeti tė masakruar nga plumbat Rrok Shtjefnin, 50 vjeē, bashkėshorten e tij dhe djalin e tyre Fatjon 24 vjeē. Policia vazhdon kėrkimet pėr Kastriot Zhubėn, 47 vjeē. i afėrm i kryekomunarit tė Blinishtit. (sg/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha