Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:57 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Pas 1 muaji, ish tė pėrndjekurit mbyllin papritur grevėn e urisė
22/10/2012
TIRANE - Pas njė muaj greve urie ish tė burgosurit politik deklarojnė tė mbyllur grevėn pasi nuk mund tė pėrballonin mė terrorin psikologjik, ku ditėt e fundit iu desh tė pėrballen dhe me mungesėn e lėngjeve, ēajit, sheqerit kafes, elemente jetike pėr tė mbijetuar nė njė grevė urie. Ja cfarė thane pas mbylljes sė grevės ish-tė pėrndjekurit politikė:Afrim Biturku, Lavdosh Zeqo, Asllan Patrioti. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha