Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Vedat Ademi publikon klipin e ri, dedikim pėr Jon Artin dhe Dorelėn
24/12/2012
Kėngėtari i njohur kosovar Vedat Ademi ka publikuar klipin e tij mė tė ri me titull “Pėr ty”. Nėpėrmjet njė publikimi nė Facebook vetė Ademi ka bėrė tė ditur daljen e klipit. “ Ju prezantoj kėngėn time mė tė re - PĖR TY! Dedikim pėr djalin tim Jon Art qė sot mbushi 1 javė dhe dashurisė sė jetės time Dorelės! Njė falenderim pėr kėtė kompozim dhe tekst tė mrekullueshėm nga Vullnet Ibrahimi. Sigurisht Pro Video Albania qė si ēdo klip tjetėr timin dhe nė ktė klip punoi me shumė pėrkushtim dhe profesionalizėm,flm shumė gjithė stafit te Pro...Video”,-ėshtė shprehur kėngėtari. Vedat Ademi ėshtė njė nga artistėt mė tė dashur dhe tė preferuar pėr publikun shqiptar.(xh.k/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha