Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:48 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Fėmija i Kate dhe William pritet tė lindė nė muajin korrik
15/01/2013
Shtatzėnia e Dukeshės Kate Middleton ėshtė padyshim njė ndėr mė tė ndjekurat nė botė, duke patur parasysh edhe statusin qė kanė prindėrit e ardhshėm. Pėr kėtė arsye ēdo detaj qė mėsohet rreth saj, fiton vėmendjen e menjėhershme mediatike. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha