Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Plagosja e shefit tė Krimeve Skura transportohet drejt Italisė
15/01/2013
TIRANE- Rreth orės 11: 10 Shefi i krimeve tė Rėnda tė Burrelit u transportua me njė Ambulancė nga Spitali Ushtarak drejt aeroportit tė Rinasit dhe mė pas me avion sanitar do tė udhėtojė drejt spitalit tė Foggias nė Itali, pėr njė mjekim mė tė specializuar. Musa Skura, 48 vjeē, baba i 3 fėmijėve u plagos gjatė njė operacioni pėr arrestimin e disa tė kėrkuarve pasditen e 13 janarit (e dielė). Skura iu nėnshtrua ndėrhyrjes kirurgjikale mbrėmjen e sė dielės, ndėrkohė qė mjekėt u shprehėn se gjendja e tij lejon transportin me avionin e specializuar sanitar. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha