Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 14:29 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Berisha:Lufta kundėr krimit tė organizuar prioritet
15/01/2013
Kryeministrit Berisha mbledh Komitetin pėr Masat Kundėr Krimit tė Organizuar. Takimi zhvillohet aktualisht nė kryeministri. 'Lufta kundėr trafiqeve dhe krimi i organizuar mbetet objektivi mė madhor i tė gjitha agjencive tė zbatimit tė ligjit qė tė garantojnė jetėn e qytetarėve dhe rendin publik dhe kushtetues”- tha Berisha (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha