Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 23:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Atentati ndaj vėllezėrve Shkreta, ekstradohet nė Shqipėri Jetmir Llani
15/01/2013
TIRANE - Mesditėn e sotme Zyra Qendrore Kombėtare Interpol Tirana ka ekstraduar nga Italia drejt Shqipėrisė Jetmir Isuf Llanin, i dyshuar si autori i vrasjes sė Gentjan Shkretės dhe plagosjes sė vėllai i tij Aurel Shkretės, mė datė 4 nėntor 2012 nė Mamurras. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha