Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:17 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
"Kasketa" e Kastro Zizos suksesi i ri nė A1 Report
21/01/2013
Ka filluar suksesshėm emisioni “Kasketa” i Kastro Zizos nė televizionin A1 Report, duke arritur njė shikueshmėri shumė tė lartė. I ftuari i tretė i “Kasketės” ishte analisti Henri Ēili, pas Shpėtim Nazarkos dhe Arian Ēanit. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha