Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:42 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Fair Play nė atletikė, Ivan Fernandez lė kundėrshtarin tė fitojė
23/01/2013
Spanjė - Atleti Ivan Fernandez ka bėrė njė veprim, qė ėshtė komentuar gjatė nė media. Ai me tallje ka ngadalėsuar hapin pranė vijės sė finishit duke ironizuar vrapuesit pas tij, por kjo bėri qė vrapuesi pas tij tė fitojė garėn. Mė pas ai u shpreh nė njė intervistė se e kishte lėnė me qėllim dhe se ishte mė e denjė qė tė fitonte kundėrshtari. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha