Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 07:36 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Gaiani: Shqipėria ka interes pėr investime nė Shqipėri, por duhen rregulla
23/01/2013
Ambasadori italian Massimo Gaiani vizitoi sot Televizionin A1 Report dhe tė pėrditshmen Shqiptarja.com print dhe online. Pas njė vizite tė shkurtėr nė mjediset e grupit mediatik Free and Fair Media Group Ambasadori italian ndau dhe njė bisedė tė shkurtėr nė studion e lajmeve tė A1 Report. Marrėdhėniet ekonomike dhe sidomos nxitja e investimeve italiane ishte njė nga temat e trajtuara. (Gre.M/Shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha