Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 15:35 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Koleksioni i Valentinos dhe Saab, tendencė pėlhurat dhe gurėt
24/01/2013
PARIS - Stilisti i mirėnjohur Valentino, nė kėtė sezon na kthen nė njė botė plot me lule, feminilitet, transparencė dhe ngjyra. Koleksioni Pranverė / Dimėr 2013 i Valentinons nė javėn e modės nė Paris do tė na cojė nė njė botė surreale ku ēdo gje duket perfekte. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha