Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 11:30 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Dėshmia e Clinton: Masat nė sulmin e Bengazit, tė dobėta
24/01/2013
WASHINGTON - Sekretarja amerikane e Shtetit Hillary Clinton ka dėshmuar para komitetit tė Senatit dhe Dhomės sė Pėrfaqėsuesve lidhur me dėshtimin e masave tė sigurisė nė sulmin e 11 shtatorit tė vitit 2012 nė Benghazi tė Libisė, ku mbetėn tė vrarė ambasadori amerikan Christopher Stevens dhe tre zyrtarė tė tjerė diplomatikė. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha