Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:38 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Grabitje nė bankė, e moshuara fsheh ēantėn e saj
24/01/2013
';
Teksa disa grabitės hyjnė pėr tė vjedhur nė njė bankė nė San Marino e moshuara, qė ndodhej prapa kurrizit tė tyre fsheh ēantėn e saj nė njė cep. Skena e vjedhjes ėshtė regjistruar nga kamerat dhe grabitėsi ėshtė arrestuar. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha