Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 09:56 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
EKSKLUZIVE/Rrėfehet Pėrgjini: Ja kush e vrau Martin Shtjefnin
24/01/2013
LEZHE - Quhet Maringlen Pėrgjini dhe prej dy javėsh jeton nė arrati. I akuzuar pėr vrasjen e Martin Shtjefnit dhe plagosjen e Ergys Nikės, nė njė lokal nė rrugėn Zejmen-Shėnkoll, ai u arratis mė 10 janar. Nė njė intervistė ekskluzive pėr A1 Report, i riu rrėfen se ėshtė i pafajshėm dhe bėn thirrje pėr drejtėsi. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha