Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 10:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
Lamtumirė Skurės, Berisha: Luftoi krimin, Rama:U tradhtua
24/01/2013
TIRANE - Trupi i pajetė i Shefit tė krimeve tė Burrelit Musa Skura u pre sot nė varrezat e Dėshmorėve tė Kombit, pranė kolegut tė tij komisar Adem Tahiraj. Tė dy gjetėn vdekjen nė krye tė detyrės nė luftėn kundėr krimit. Shokėt i dhanė lamturimėn e fundit duke shtėnė nė ajėr 3 herė me breshėri automatiku, nė shenjė respekti dhe pėrulje pėr detyrėn e tij ndėrsa familjarėt hodhėn lule dhe derdhėn lot. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha