Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 17:45 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Drejtori Online i Shqiptarja.com: Sondazhi ndihmon partitė
07/03/2013
TIRANE - Ndėrsa krerėt e Partisė Socialiste dhe Partisė Demokratike janė tė impenjuar nė pėrpilimin e listave tė kandidatėve, Shqiptarja.com po bėn njė sondazh online qė bėhet pėr herė tė parė: U kėrkon qytetarėve tė tregojnė se cili do tė ishte kandidati i tyre i preferuar. Rezultatet e sondazhit mund tė shėrbejnė si njė shtyllė orientimi pėr liderėt e dy partive kryesore nė vend (pasi sondazhi u drejtohet vetėm zgjedhėsve tė PD-sė dhe PS-sė), se si tė vendosin emrat nė listat e tyre. Kėtė e sqaron nė njė intervistė pėr TV A1 REPORT! Ersan Karameto drejtori Online i Shqiptarja.com i cili shprehet se sondazhi nuk ka pėr qėllim tė drejtojė elektoratin, por tė orientojė partitė kryesore nė vend pėr tė zgjedhur kandidatėt qė zgjedhėsit do tė donin t'i pėrfaqėsojė nė zgjedhjet e Qershorit 2013. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha