Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 02:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Alpinistėve iu rrezikohet jeta nga njė ortek
07/03/2013
Kjo ėshtė eksperienca, qė kanė pėrjetuar dy alpinistėt tė cilėt teksa ngjisnin malin, njė ortek bie nga lart dhe pėr pak sa nuk iu rrezikohet jeta. E gjithė skena ėshtė filmuar nga njėri prej alpinistėve, i cili e kishte kamerėn tė montuar nė kaskėn e tij. Pasi rreziku kaloi ata zbritėn malin dhe tani e kujtojnė me humor momentin. (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha