Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 20:02 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport MetroNews Intervista Kulturë Shëndeti Blog Horoskopi
8 Marsi dita ndėrkombėtare e gruas, OKB i dedikon kėngėn "One woman"
08/03/2013
“One Woman” ėshtė njė kėngė festive pėr gratė nė tė gjithė botėn, nė tė cilėn marrin pjesė 25 artistė nga mė shumė se 20 vende nga i gjithė globi. Kėnga bėn thirrje pėr ndryshim dhe i ngre kult akteve tė kurajės dhe tė kėmbėnguljes sė grave tė zakonshme, tė cilat ēdo ditė japin kontribut tė jashtėzakonshėm pėr vendin dhe pėr komunitetet e tyre. Lirika ėshtė frymėzuar nga histori tė vėrteta tė grave tė mbėshtetura nga UN Women (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha