Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 00:31 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Kledi Bahiti sjell klipin kushtuar vėllait
08/03/2013
Krijuesi i njohur i shumė teksteve muzikore Kledi Bahiti ka publikuar klipin mė tė ri me titull “Jemi bashkė”. Kjo ėshtė njė kėngė tė cilėn kantautori ja ka kushtuar vėllait tė tij, e realizuar nga kompania “ThreeDots” dhe Olti Curri. Ėshtė njė kėngė emocionuese ku kėngėtari shpreh dashurinė pėr vėllain e tij, njė ndjenjė e pastėr dhe pa kushte qė ēdokush ka pėr njerėzit e afėrt. Klipi ėshtė realizuar me xhirime nga jeta reale e vetė Kledit gjatė momenteve tė ndryshme qė nė vogėli. Kledi ėshtė njė personazh mjaft i suksesshėm dhe i pėlqyer nė tregun muzikor shqiptar, madje shpeshherė kėngėt e krijuara nga ai kanė fituar ēmime prestigjoze. Kėtė e tregon dhe fakti se vetėm njė ditė pas publikimit tė kėngės nė You Tube, ajo ka marrė shumė klikime. Vitin e kaluar Kledi rrėmbeu dhe ēmimin e Kėngės Fituese nė spektaklin muzikor “Top Fest 9”. (b.t/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha