Shqiptarja.com
Përditësimi i fundit në 02:18 Regjistrohu | Identifikohu 
Home Aktualitet Politikë Ekonomi Sociale Kosova Bota Sport Intervista Kulturë Shëndeti VIP & Spektakel Horoskopi
Vlorė, pranga pėr korrupsion Kreu i Higjienės, MSH e shkarkon
08/03/2013
Drejtori i politikave tė Shėndetėsisė, nė Ministrinė e Shėndetėsisė Pėllumb Pipero doli sot nė mėngjes nė njė konferencė pėr shtyp pėr tė informuar pėr pushimin nga puna tė Drejtorit tė Higjenės nė Drejtorinė e Shėndetit Publik dhe dy inspektorėt sanitarė tė qytetit tė Vlorės Pushimi i tyre nga puna ėshtė bėrė pas arrestimit nga policia e Vlorės pėr akuzėn e korrupsionit pasiv. Tė arrestuarit janė Gazmir Bundo Shefi i Higjienės nė Vlorė, Afroviti Gjyli, inspektore sanitar dhe Pandeli Bilbili ndihmės inspektor sanitar (ad.ti/shqiptarja.com)
Më të shikuarat e javës
Shfaqi të gjitha